motoger

Silniczek wycieraczek przednich Rover Seria 800

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Silniczek wycieraczek przednich Rover Seria 800
Silniczek wycieraczek przednich Rover Seria 800

Sprzedawcy części do Rover Seria 800:

auto części zamienne
auto szrot
auto części gliwice
części uzywane samochodowe
auto części poznań
auto szrot samochodowy
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
giełda części poznań
części używane poznań
auto części warszawa
auto części
gielda czesci
auto części słomczyn
moto2.pl
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
moto2
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
czesci samochodowe uzywane
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
giełda części

Cena Silniczek wycieraczek przednich Rover Seria 800 Cena

Sprzedawcy części samochodowych Rover Seria 800 pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Silniczek wycieraczek przednich. Części samochodowe w kategorii Osprzęt. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2025-01-15 i jest ważna cały czas również do dziś 2025-02-06 - numer oferty 31303831. Część używana Silniczek wycieraczek przednich do Rover Seria 800 przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedający części ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Silniczek wycieraczek przednich Rover Seria 800 1.9 1989 dostawczy. Tanio Silniczek wycieraczek przednich Rover Seria 800 1.9 1989 dostawczy. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.9 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 1991. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia dostawczy i jest to pojazd marki Rover. Ten model Seria 800 stworzony został w takich wersjach jak Standard, Standard, Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów silniczek wycieraczek przednich . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Rover Seria 800. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Rover Seria 800. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ludzie mówią, że Rover Seria 800 to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Rover Seria 800 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Rover Seria 800. Więc uwielbiam swój samochód. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem silniczek wycieraczek przednich do Seria 800. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej silniczek wycieraczek przednich. Nie wiem czy silniczek wycieraczek przednich pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Jak kupować na motoger.pl to proste wpisz silniczek wycieraczek przednich i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Rover Seria 800. Z moim kumplem czas zacząć szukać silniczek wycieraczek przednich. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Rover Seria 800. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić silniczek wycieraczek przednich w Rover Seria 800. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  silniczek wycieraczek przednich do Rover Seria 800. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić silniczek wycieraczek przednich. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele silniczek wycieraczek przednich. Zobaczyłem na tym placu calutkie Rover Seria 800 na części.  


KONTAKT

tanio Silniczek wycieraczek przednich Rover Seria 800

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Silniczek wycieraczek przednich Rover Seria 800
Copyright © 2025. MOTOGER.pl